Populære produkter
-
10 trin til at tegne dyr – Bog af Heather Kilgour
kr. 149,00 -
10 trin til at tegne blomster – Bog af Mary Woodin
kr. 149,00 -
3D decoupagemærkater, str. 24×19 cm, jul, 16ark
kr. 114,95 -
30 tøfler – Bog af Arne Nerjordet og Carlos Zachrison
kr. 349,00 -
2i1 figur, høne med æg, H: 7,5+16 cm, B: 6,3+19,5 cm, krydsfiner, 1sæt
kr. 52,50 -
2i1 figur, harer, H: 11,5+24,5 cm, B: 6,5+11,5 cm, krydsfiner, 1sæt, d
kr. 54,00 -
200 hæklemønstre – Bog af Sarah Hazell
kr. 349,00 -
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk.
kr. 840,00

KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm
kr. 94,50
KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm beskrivelse:
- Mærke: KnitPro
- Navn: KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm
- Pris: kr. 119.00
- ProduktID: 8904086202070
✔ PRISGARANTI på denne vare
✔ 365 dages (et helt år!) returret
✔ Billig fragt fra kr. 18 - gratis fragt ved køb over kr. 399
Læs mere om KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm her.
KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm - Garn og strik er blevet moderne
Mange er i den seneste tid, vendt tilbage til den gode gamle strikning- og mange overraskes, når de ser at det ikke er den ældre generation af kvinder, der i vores bevidsthed jo er dem, vi ser som de traditionelle strikkere. De unge mennesker har taget hobbyen op i dag der finder stor glæde ved at strikke som hobby. Rito.dk er landets førende webshop indenfor garn, og det der hører sig til. De har endda valgt at give dig, prisgaranti og et helt års returret, så få nu bare fyldt den kurv med KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm.
KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm med prisgaranti
KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm fås sammen med en masse andre varer lige her i shoppen i den altid eftertragtede varekategori Garn > Tilbehør til Garn > Strikkepinde > Strikkepinde inddelt efter mm størrelser > Strikkepinde 8,00 mm. Når du bestiller her får du hele 365 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm. Du kan roligt gøre som rigtig mange andre har gjort før dig og købe din KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm i webshoppen Rito.dk, som giver dig det store udvalg til de rigtige priser. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her kan du helt sikkert finde noget du kan li, deriblandt også KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm. Når du handler online sparer du penge- det skyldes bl.a. at sådan noget som husleje kan være meget lavere, da en god beliggenhed ikke er nødvendig.
KnitPro Symfonie Strikkepinde / Jumperpinde Birk 25cm 8,00mm med 365 dages returret
Du skal have i tankerne, når du handler online, begunstiges du af bedre rettigheder, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. efter du har købt dine varer, der er endda shops, der vælger at give mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Derudover har du et meget større udvalg, og det giver en god gennemsigtighed på priserne, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning på alle tider af døgnet, så længe du er online. En anden ting du også slipper for, at døje med at få bugseret alle varerne hjem til dig selv. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, og få den løsning, der passer bedst for dig. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik - det er slut nu, når du handler online så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så ungå de trælse frustrationer over, at det kan tage så lang tid for folk at finde de sidste mønter frem.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.