7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side
Tilbud

Cinnamon by DROPS Design – Hue og hals strikkeopskrift str. S/M – L/XL

kr. 227,50

Cinnamon by DROPS Design er et sæt bestående at hue og halsedisse. Sættet er strikket i Drops Polaris, som er 100 % uld.

Cinnamon by DROPS Design kan strikkes i str. S/M – L/XL. Huen strikkes på strømpepinde str. 12 mm eller den størrelse pinde, du … læs mere her

Er Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL på lager?

Annonce
Køb Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL

Varenummer (SKU): 8904086286667 Kategorier: , , , , Tag:

Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL beskrivelse:

  • Mærke: Drops - Garnstudio
  • Navn: Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL
  • Pris: kr. 170.00
  • ProduktID: 5713419988375

✔ PRISGARANTI på denne vare
✔ 365 dages (et helt år!) returret
✔ Billig fragt fra kr. 18 - gratis fragt ved køb over kr. 399

Læs mere om Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL her.

Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL - Garn og strik er blevet moderne

Flere og flere er, begyndt på det gamle håndværk strikning og hækling- og din fordom om, at det jo nok er kvinder over 60 år, som før i tiden var dem, som strikkede og hæklede på livet løs. Det er ligeså ofte de unge i dag der nyder at gøre brug af deres kreativitet med garn og pinde. Rito.dk er nok den meste populære webshop i Danmark indenfor garn, strikkepinde, hæklepinde, strikkeopskrifter mv.. Du får oven i købet, prisgaranti og kan returnere din vare i 365 dage, så ingen grund til ikke lige at købe Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL.

Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL med prisgaranti

Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i varegruppen Opskrifter || Strikkeopskrifter || Strikkeopskrifter til tilbehør || Strikkeopskrifter til halstørklæder, huer og vanter. Når du bestiller her får du hele 365 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL hos den populære shop Rito.dk, der har forstået at have de rigtige varer på hylden. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg kan du shoppe løs efter lækre varer, deriblandt også Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL. Når du handler online er priserne bedre- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Cinnamon by DROPS Design - Hue og hals strikkeopskrift str. S/M - L/XL med 365 dages returret

Du skal have i tankerne, når du handler online, begunstiges du af bedre rettigheder, end hvis du handler i en fysisk butik. Den danske lovgivning giver dig 14 dages returret. når dine varer købes i en shop, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere end de 14 dage, de er forpligtet til. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, og det at sammenlligne priser bliver en leg, i de mange webshops der er på det danske marked. For at det ikke skal være løgn, kan du endda lave en prissammenligning i løbet af nul-komma-fem med din smartphone eller tablet. Mange har allerede fundet glæde ved at købe online og slippe for, at skulle få det hele til at passe med de forskellige buslinjer og tidspunkter. Webshoppen kan sende produkterne hjem til dig, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og få den løsning, der passer bedst for dig. Du kan også springe en lang kø ved kassen over køer er en saga blot, her er det direkte til kassen og betale med det samme, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Cinnamon by DROPS Design – Hue og hals strikkeopskrift str. S/M – L/XL”