Populære produkter
-
10 trin til at tegne dyr – Bog af Heather Kilgour
kr. 149,00 -
10 trin til at tegne blomster – Bog af Mary Woodin
kr. 149,00 -
3D decoupagemærkater, str. 24×19 cm, jul, 16ark
kr. 114,95 -
30 tøfler – Bog af Arne Nerjordet og Carlos Zachrison
kr. 349,00 -
2i1 figur, høne med æg, H: 7,5+16 cm, B: 6,3+19,5 cm, krydsfiner, 1sæt
kr. 52,50 -
2i1 figur, harer, H: 11,5+24,5 cm, B: 6,5+11,5 cm, krydsfiner, 1sæt, d
kr. 54,00 -
200 hæklemønstre – Bog af Sarah Hazell
kr. 349,00 -
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk.
kr. 840,00

2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk.
kr. 840,00
Sortiment af 2i1 ophæng i 4 forskellige design. Hvert som en rund skive af lyst træ med udtagelig brik udformet som en julefigur. Begge med hul til at sætte snor i Indhold: 4 design a 50 stk. Leveres i praktisk displaybox … læs mere her
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. beskrivelse:
- Mærke: Diverse
- Navn: 2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk.
- Pris: kr. 840.00
- ProduktID: 5712854143516
✔ PRISGARANTI på denne vare
✔ 365 dages (et helt år!) returret
✔ Billig fragt fra kr. 18 - gratis fragt ved køb over kr. 399
Læs mere om 2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. her.
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. - Garn og strik er blevet moderne
Det er en dille, der ikke lige går over med det samme - rigtig mange er, begyndt at strikke- og det er ikke som mange tror, kun ældre kvinder, der i vores bevidsthed jo er dem, vi ser som de traditionelle strikkere. Målgruppen har rykket sig langt ned i alder der har taget strikning og hækling til sig, som deres bedstemødre gjorde. Rito.dk giver dig rigtig meget strikke- og hækleudstyr i god kvalitet for pengene. De har endda valgt at give dig, prisgaranti og hele 365 dages returret, så der er vist ikke nogen grund til ikke at bestille 2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk..
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. med prisgaranti
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. er ret populær blandt alle vores varer i onlineshoppen i den godt sælgende kategori Kreativ / DIY > Dekorationsartikler > Ophæng og pynt i træ til dekoration. Det er ren luksus at få hele 365 dages returret oven i hatten når du køber 2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk.. Langt de fleste i Norden køber deres 2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. hos onlineshoppen Rito.dk, der har forstået vigtigheden af at have de rigtige varer på hylden. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg finder du noget for alle, som jo fx kan være 2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk.. Når der handles i webshop er priserne mere attraktive end i butikkerne- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.
2i1 ophæng, diam. 7 cm, tykkelse 4 mm, krydsfiner, 200stk. med 365 dages returret
Shoppes der produkter online, er du sikret lidt bedre rettigheder, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. når dine varer købes i en shop, og nogle webshops har valgt at give mere som ligger udover de lovpligtige 14 dage. Webshops er nødt til at skilte med deres priser på varerne online, og det at sammenlligne priser bliver en leg, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser så snart du lige har fem minutter, og sidder ved computeren eller med din telefon. Mange har allerede fundet glæde ved at købe online og slippe for, at skulle indrette sig efter, hvornår butikkerne synes, de skal holde åbent. Webshoppen sender din varer direkte til din adresse, alternativt kan de sendes til dig arbejde, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik - det er slut nu, når du handler online så gå bare direkte til kassen, når du har fundet dine varer, og betal med det samme, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst - vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.